Ücretsiz demo fotoğraf çekimi hizmeti, DEBA Digital’in kusursuz müşteri memnuniyeti hedefiyle uyguladığı bir sistemdir. DEBA Digital müşterilerinin tüm sorunlarına ürettiği çözümler ile kusursuz bir çözüm ortağı konumundadır. Fotoğraf çekimi konusunda her ne kadar portfolyo, referans gibi faktörler önemli olsa da ücretsiz demo fotoğraf çekimi müşterilerin istediği ürün çekimi hizmetini çalışmaya başlamadan önce görmesi, çıkacak sonuca göre çekimlere yol haritası çizmesi açsısından çok önemlidir. Ücretsiz demo fotoğraf çekimi müşterinin talep ettiği ürün çekimleri için, ürünlerin çekiminin en zorlu olduğu ürünlerden seçilerek yapılır. Bunun sebebi müşteri çekim açısından zorlu olarak gördüğü ürününün kusursuz sonuçlarını gördüğünde çekimlerin tamamıyla ilgili hiç bir soru işaretine gerek kalmaksızın ürün çekim hizmetini alabilmesidir.

 

Ücretsiz demo fotoğraf çekimi hizmeti DEBA Digital’in kar odaklı değil müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasının bir göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. DEBA Digital çalıştığı tüm projelerde öncelikli olarak kalite ve müşteri memnuniyetini kendisine hedef olarak seçmektedir. Müşterilerinin işlerine değer katmayı, verdikleri hizmetin, ürettikleri veya sattıkları ürünlerin değerlerini arttırmayı kendine ilke edinen DEBA Digital ücretsiz demo çekim hizmetiyle müşterilerinin vazgeçilmez adresi olmayı başarmıştır. Fotoğraf çekimlerini büyük bir titizlikle işleyen DEBA Digital öncelikli olarak çekimleri yapılacak ürünlerin analiz edilmesiyle yola çıkmaktadır. Fotoğraf çekimi için analiz edilen ürüne uygun ışık açısı, uygun lens tercihi gibi konular ele alınarak işe başlanır.

 

Ücretsiz demo fotoğraf çekimi çok büyük bir titizlikle yapılmadır çünkü demo çekimler çekilecek tüm fotoğraflar için kılavuz olma özelliği taşımaktadır. Demo çekimlerde kullanılan yöntemler birbirine benzer tüm ürünlere uygulanarak iş akışını kolaylaştırır. Müşterilerine ücretsiz demo çekimi hizmeti sunan DEBA Digital demo çekim sonrası müşterileri ile toplantı düzenleyerek çekilen demo fotoğrafın kritiğini yaparak çekimi yapılacak tüm ürünlerin planlamasını yapmaktadır. Planlama sonrası kararlaştırılan açıda tüm fotoğrafların çekimi gerçekleştirilir. Fotoğraf çekimleri müşteri ile anlaşmaya göre DEBA Digital stüdyolarında veya müşterinin kendi adresinde DEBA Digital’in taşınabilir stüdyo ekipmanlarıyla gerçekleştirilmektedir. Çekimlerin tamamlanmasının ardından çekilen ham fotoğraflar uzman editörler tarafından düzenlenmesinin ardından müşteriye teslim edilir.