Web Tasarım2017-05-11T19:56:45+03:00

WEB TASARIM

DEBA DIGITAL olarak web tasarım hizmetlerimizde yetkin tasarım ekibimiz tarafından belirlenen, düzen, grafik, renk seçimi, font, içerik oluşturma, navigasyon, tutarlılık ve etkileşim gibi önemli unsurları takip etmekteyiz. Sağlamış olduğumuz web tasarım hizmetleri her sektör için alanında uzman tasarımcılarımız tarafından sağlanmaktadır. Son moda tasarım trendlerini yakından takip ederek müşterilerimize en kaliteli tasarım hizmetini sunmaktayız.

Yazılım

Kadromuzda bulunan deneyimli yazılım uzmanları, yazılım dillerini ileri seviyede kullanarak müşterilerimizin tüm sorunlarına çözüm üretmektedir. Yok, olmaz, mümkün değil gibi kelimeleri DEBA DIGITAL lugatına kabul etmemekteyiz. Yazılım uzmanlarımız, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını büyük ustalıkla karşılamaktadır. Dünyada hızla gelişen yazılım teknolojileri yakından takip ve tatbik edilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Yazılım destek ekibimiz, müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek üzere 7/24 görevlerini sürdürmektedir.

Ekran Uyumluluğu (responsive)

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi internete bilgisayar, tablet ve telefon gibi  farklı cihazlardan ulaşmamıza imkan tanımaktadır. DEBA DIGITAL olarak bizler teknolojik gelişmelere uygun olarak tüm tasarımlarımızı kullanıcıların tercih edebileceği tüm cihazlara göre esnek şekilde yapıyoruz. Web siteleriniz tablet ve telefon gibi tüm mobil cihazlarla uyumlu çalışmaktadır.  Mobil kullanım verileri git gide artarak tüm web sitelerinin ekran uyumluluğunu olmazsa olmaz hale getirmektedir.

Ücretsiz Demo Fotoğraf Çekimi

By |Şubat 5th, 2018|Categories: Genel|

Ücretsiz demo fotoğraf çekimi hizmeti, DEBA Digital'in kusursuz müşteri memnuniyeti hedefiyle uyguladığı bir sistemdir. DEBA Digital müşterilerinin tüm sorunlarına ürettiği çözümler ile kusursuz bir çözüm ortağı konumundadır. Fotoğraf çekimi konusunda her ne kadar portfolyo, referans [...]