video prodüksiyon

DEBA DIGITAL olarak bizler müşterilerimizin tüm video prodüksiyon ihtiyaçlarını deneyimli ekibimiz tarafından sağlamaktayız. Video prodüksiyon hizmetlerimizde deneyimli yönetmenlerimiz ve kameramanlarımızca en kaliteli prodüksiyon hizmetini vermekteyiz. Video prodüksiyon hizmetlerimizi sağlarken kullandığımız ekipmanları teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli güncel olarak revize etmekteyiz. Müşterilerimizin reklam, tanıtım, eğitim vb. video ihtiyaçlarını yaratıcı ekibimizce sağlamaktayız.

havadan çekim drone

Video prodüksiyon hizmetlerinden biri olan ve günümüzde talebin git gide arttığı havadan görüntüleme hizmetini son model dronelarımızla sağlamaktayız. İnşaat projeleri, fabrika havadan görüntülemeleri, tanıtım ve reklam filmi gibi projelerde kullandığımız dronelar, sertifikalı uzman drone pilotlarımızca kullanılmaktadır. Havadan görüntüleme hizmetlerimiz deneyimli pilotlarımız ve yönetmenlerimizce sağlanmaktadır. Havandan görüntüleme hizmetini 4 K full HD formatında vermekteyiz.

video kurgu montaj

Kurgu ve montaj hizmeti video prodüksiyonun en önemli aşamasıdır. Bir video ne kadar kaliteli çekilirse çekilsin kaliteli bir kurgu ve montaj olmazsa video prodüksiyon hizmeti kaliteli sayılmamaktadır. Kurgu ve montaj deneyimli ekiplerimizce yürütülmektedir. Karadan ve havadan çekim hizmetlerimizin yanısıra kurgu ve montaj hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimize sağladığımız tüm video hizmetleri amacına uygun olarak izleyiciye kavuşması için deneyimli kurgu ve montaj ekibimiz çalışmalarını sürdürmektedir.