Google Adwords

Google Adwords reklam hizmetimiz, internet reklamcılığının en önemli mecrasıdır. Şirketimizin Google Partners üyeliğiyle yetkili reklam ajansı hizmetlerini sunmaktadır. Google reklamlarınız Google tarafından eğitilip özel sınavlarla Google Adwords Sertifikasına sahip deneyimli reklam uzmanlarımızca yapılmaktadır. Uygun bütçelerle yüksek verimlilikte reklamlar vererek ürün yada hizmet satış hacimlerini yükseltmek isteyen müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Facebook Reklamları

Facebook reklamları, günümüzde internet kullanıcılarının zamanının çoğunu Facebook üzerinde geçirdiğinden dolayı büyük önem taşımaktadır. Facebook reklamlarıyla demografik kitle, alışkanlıklar, daraltılmış veya genişletilmiş bölge gibi birçok faktör gözetilerek reklam çalışması yapılabilecek bir mecradır. Facebook reklamları müşterilerimizin yoğun bi şekilde talep ettiği hizmetlerimizden biridir. Görsel öne çıkarma, siteye kullanıcı çekme, beğeni toplama ve istatistik oluşturma gibi birçok reklam seçenekleri müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Twitter Reklamları

Twitter, güncel konuların sıkça konuşulduğu ve paylaşıldığı bir sosyal medya platformudur. Twitter üzerinden müşterilerimize sağladığımız reklam hizmetlerimiz güncel konularla birleştirilerek müşterilerimizin reklamlardan almış oldukları verimi kat kat arttırmaktayız. Sosyal medya uzmanlarımız Twitter mecrasını güncel olarak yakından takip ederek belirlenen bölge kullanıcı ve konuya göre reklamları yöneterek sonuçları müşterilerimizle paylaşmaktadır.

Instagram Reklamları

Instagram, fotoğraf ve video paylaşım platformu olduğu için en önemli görsel reklam alanlarından biridir. Her gün milyonlarca insan milyonlarca fotoğraf paylaşarak Instagram platformunda zaman geçirmektedir. Görsel reklamların en etkili reklamlardan biri olması sebebiyle tüm reklam uzmanlarımız Instagram üzerinde sürekli güncel ve yüksek kalitede görsellerle reklam düzenlemeleri yapmaktadır. Akılda en kalıcı reklam hizmeti olan görsel reklamcılığın en önemli mecrası Instagram’dır.

Youtube Reklamları

Youtube tüm istatistik verilerde açık ara en çok zaman geçirilen ve en etkili reklam alanlarına sahip olan bir sosyal medya platformudur. Reklam uzmanlarımız Youtube reklamlarını düzenlerken müşterilerimizin öne çıkarmak istediği ürün veya hizmete uygun kitle, cinsiyet, bölge gibi kriterleri belirleyerek ürün yada hizmetle ilgili videoları tercih etmektedirler. Müşterilerimizin reklam performanslarını sürekli yükselen bir grafikte tutmak için Youtube kaynaklarını güncel olarak takip ederek müşterilerimize aktarmaktayız.